Zayıflama şurubu tarifi, ünlü manken güzelliğini ve zayıflığını pilates ve diyet formüllerini borçlu olduğunu söylüyor. Pilates spor öğretmenliği yaparak, izleyicilere daha iyi bir zayıflama yöntemini aktaran Ebru Şallının zayıflama şurubunu denediniz mi? Fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacak zayıflama şurubu formülünü, ayyu.net olarak paylaşıyoruz.

Zayıflama Şurubu Tarifi

Evimizde, rahatlıkla gerekli malzemeleri temin ettikten sonra yapabileceğimiz, zayıflama şurubunu Ebru Şallının zayıflama hareketleri ile desteklemeniz halinde, 1 haftada yaklaşık olarak 5-6 kilo verebilirsiniz.

Bununla birlikte zayıflama ilaçları ile diyet yapmaya son verebileceğiniz, Ebru şallının zayıflatıcı şurubunun tarifini ve hazırlanışını uygulayarak, çeşitli egzersiz hareketleri ile desteklemeniz, daha hızlı kilo vermenizi sağlayacaktır.

Zayıflama şurubu” için gerekli olan malzeme listesi; 

3 kabak, 2 adet enginar, 1 avuç brokoli, 1 avuç maydanoz, bir küçük boy soğan, 1 adet limon malzemelerimizi temin ettikten sonra, sebzelerimizi suda haşlıyoruz. Haşlama işleminden sonra, sebzeleri mikserden geçirerek, üzerine limonumuzun suyunu sıkarak, tekrar mikserden geçirerek, zayıflama şurubumuzu sıcak veya soğuk damak zevkinize göre içebilirsiniz. Zayıflama şurubunu günde bir kez olmak üzere, sabahları aç karına içmeniz, tavsiye ediliyor. Bu zayıflama bilgisi, Ebru şallı zayıflama şurubu, 4 3 2 1 zayıflama şurubu, zayıflama şurubu tarifi, 4321 zayıflama şurubu gibi kelimelerde sizlere yardımcı olabilecek, bir diyet bilgisidir.

 

Bir önceki yazımız olan Yeşil Kahve ile Zayıflama başlıklı makalemizde yeşil kahve, yeşil kahve diyet ve yeşil kahve faydaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla