Koltuk takımlarının ve diğer oturma gruplarının tarihe karışmasına neden olan köşe takımı modelleri rahatına düşkün olanlar için mükemmel bir seçim. Köşe takımı modellerinde adını en başlara yazdıran Yataş markası, köşe takımlarını üretirken sağlığa, rahatlığa ve şıklığa oldukça önem veriyor. Yeni evlenenlerin veya evini değiştirenlerin neredeyse hepsi tercihlerini bu çok fonksiyonlu köşe takımı modellerinden yana kullanıyor.

Evin en temel yapı taşı olan oturma grupları arasında köşe takımı modelleri birçok ihtiyacınızı kolaylıkla karşılıyor. Evlerinizde salon veya oturma odalarına şık ve modern bir görünüm kazandırmak için köşe takımı modellerini tercih edebilirsiniz. Diğer oturma gruplarında olduğu gibi bu modern köşe takımlarında da Yataş Enza Home adından oldukça sık söz ettiriyor ve bu işi hakkını vererek yapıyor. Bizde evlerinizde, salon veya oturma odalarınıza şıklık, size rahatlık kazandırabilecek bir kaç Yataş Enza Home Köşe Takımı Modellerini paylaşıyoruz.

Yataş Enza Home Köşe Takımı Modelleri

1. Yataş Enza Home U Köşe Takımı Modeli: Toplam dört parçadan oluşan bu köşe takımının bir parçası tekli koltuk diğer üç parçası birbirine geçirilebilen köşe takımı parçalarıdır. Bu takımın en büyük özelliği isteğe göre köşe takımı olarak, isteğe göre koltuk takımı olarak ayarlanabiliyor. Bilindik köşe takımlarından farklı olarak L şeklinde değil U şeklindedir. Faklı renk ve farklı modellerde on adet kırlenti bulunan bu köşe takımına cazibe katan bölüm de tam olarak şık kırlentleridir. Bu şık kırlentler dışında köşe takımının üzerinde beş adet büyük sırt yastığı bulunur ve tekli koltuk üzerinde de bir adet büyük sırt yastığı bulunuyor. Kir tutmaz özelliği ve ayaklarının yerden oldukça yüksek olmasından dolayı sizin için temizlik oldukça kolaylaşacaktır.

2. Yataş Enza Home L Köşe Takımı Modeli: Yataş firmasının en çok tercih edilen modellerinden biri olan bu model toplam üç parçadan oluşmaktadır. Bir adet bölünemez L köşe koltuk ve bir adet tekli koltuk ve bir adet puftan meydana gelmektedir. L köşe koltuğu tek renk siyah olup, beş adet büyük sırt yastıkları da yine tek renk siyahtır. Üzerinde ki dört adet kırlenti ise vişneçürüğü rengine sahip olup tekli koltukta aynı şekilde tamamen vişneçürüğü renginde üretilmiştir. Tekli koltuğun kırlenti de aynı şeklide vişneçürüğü rengindedir ve bu takımın birbiri arasında mükemmel bir uyum sağlamasına neden oluyor.

Yataş Enza Home Köşe Takımı Modelleri
Yataş Enza Home Köşe Takımı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yatak Odası Duvar Kağıdı Modelleri başlıklı makalemizde ikea yatak odası duvar kağıdı modelleri, yatak odası 3 boyutlu duvar kağıdı modelleri ve yatak odası duvar kağıdı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla