Yatağını Islatanlara Bitkisel Çözüm, Yatağını ıslatan birçok çocuk ve insan bulunmaktadır. Alta kaçırmanın idrar tutamamanın tedavisi, bitkisel tavsiyelerle aşılabilir. Uykuda yatağını ıslatmak bir nevi hastalıktır. Çoğu kez çocuklar ve yaşlılarda görülür. Umumî olarak üşütmekten meydana gelir.

Yatağını ıslatan çocukların genel olarak sebepleri ve yaşlıların sebepleri içinde bulundukları hal ve durumlara göre değişiklik göstermektedir. Şeker hastası olan yaşlılarda genel olarak bu problem yer almakta, çocuklarda ise çeşitli sebepleri vardır, korkudan, karanlıktan, uyurken bir şeyleri kafasına takarak, rüyasında kötü şeyler görerek yatağını ıslatma vakaları görebilir.

Elbisesini kalın giymesi, üşütmemesi gibi. Bitkisel tedavi ile bu olayları en aza indirebilme ihtimaliniz bulunmaktadır. Bu bitkisel tedaviler şöyledir. Akgünlük, sakız, bal gibi ilaç ve gıdalar alması, Çorbalar, soğuk şeyler, karpuz ve kavun gibi sulu yiyeceklerden sakınılması tavsiye olunur. Palamut yemek, yatağını ıslatan kimseler için gayet faydalıdır. Bal, yatağını ıslatan çocuklar için gayet faydalı bir ilaçtır.

 

Bir önceki yazımız olan Vajinal Akıntı için Bitkisel Kür başlıklı makalemizde vajina akıntısı bitkisel tedavisi, vajinal ve vajinal akıntı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla