Vajinal Akıntı için Bitkisel Kür, Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu, vajinal akıntılarınız için bitkisel çözümler ve formüller üreterek, tedavi sürecini hızlandırıcı kürler paylaşıyor. Vajinal akıntıya karşı uygulayabileceğiniz bu kür sayesinde birçok hanım rahim enfeksiyonlarından kurtulmuş olarak, daha sağlıklı olmanın kapılarını aralayacaklar.

Vajinal akıntıya iyi gelen kür, soğan suyu kürü olarak bilinmektedir. Birçok uzman doktorun hem fikir olduğu bu bitkisel formülü, evinizde kolayca hazırlayarak, bitkisel tedaviye başlayabilirsiniz.

Vajinal Akıntı için Bitkisel Kür

Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu katıldığı televizyon programlarında paylaştığı bu bilgiler ile birçok hanımın rahim iltihabı enfeksiyonlara karşı sevindirici tarifi vermişti.

Yaklaşık olarak orta boyda olan bir soğanı dörde bölerek daha önce kaynatmış olduğumuz iki su bardağı suyun içerisine atınız. Suyumuzun kireçsiz ve klorsuz olmasına özen gösterelim. Daha sonra suyun içindeyken 4 dakika daha kaynatarak, içerisine hiç bir şey ilave etmeden sabahları ve akşamları yemek yemeden önce bir bardak içiyoruz. Yemeğe 20 dakika sonra başlamanız gerekiyor.

Bu kürü yaklaşık olarak ilk hafta her gün, ikinci hafta iki günde bir olarak 15 gün süreyle devam etmeniz gerekiyor. Bitkisel formül olarak rahim ve vajinal akıntılara karşı en etkili şifalı bitkiler kürlerinden, soğan kürü birçok derde derman oluyor.

Soğan kürüyle sadece rahim akıntılarınızdan kurtulmadığınız gibi erken menopoz, adet düzensizlikleri gibi birçok hastalığa karşı kendinize bir sağlık kürü uygulamış olacaksınız. Bayanlar için, vazgeçilmez olan bu kürün, tadı biraz acı olsa da sağlığımız için içmeye değer diyorum. Kist gibi problemleri olan bayanlarımızın da kullanması gerekmektedir. Hamileler ve gebeler için önermediğimiz bu kürü, sadece bu bitkisel formülde değil, tüm bitkisel formüllerde doktor tavsiyesinde olmadığı sürece kullanmasınlar. Sağlıklı günler.

 

Bir önceki yazımız olan Uykusuzluk için Bitki Çayları başlıklı makalemizde uykusuzluk gideren bitki çayları, uykusuzluk giderici bitki çayları ve uykusuzluk için bitki çayı tarifi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla