Güzellik uzmanı, Suna Dumankaya bitkiler ile birlikte oluşturabileceğiniz, bazı bitkisel formüllerin tariflerini paylaşarak, saçlarınıza bitkisel tedavi yöntemlerini uygulamanızı ve hangi saçlar için hangi bitkilerin tüketilmesi gerektiğini, kuru saçlar için yenmesi gereken gıdaları gibi birçok soruyu cevaplıyor.

Suna Dumankaya Bitkisel Saç Bakımı Tarifi

Özellikle, hanımları ilgilendiren saç konularına ağırlık veren, Suna Dumankaya, bayanların kuafördeki yaptıkları işlemlere örnek olarak, saç boyası yaptırma, fön çektirme gibi işlemlerin saçı yıprattığını ve düzenli olarak uygulayacağınız bitkisel formüller ile saç bakımınızı daha iyi hale getirerek, yıpranmamış saçlara özel çözümlerini sunuyor.

Saç bakımı, bizim için en doğal ve özel bakımlardan olduğundan dolayı, saçımıza yeteri kadar özeni ve hassasiyeti göstermeliyiz. Güzellik konusunda uzmanlaşmış olan, Suna Dumankaya’nın, bitkisel saç önerilerini, formüllerini ve çözümlerini ilgili videodan izleyerek, daha detaylı ve ayrıntılı bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sağlıklı günler.

 

Bir önceki yazımız olan Seyrek Saçlara Çözüm başlıklı makalemizde çok seyrek saçlara çözüm, erkeklerde seyrek saçlara çözüm ve ince telli seyrek saçlara çözüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla