Selülit için bitkisel yağ karışımı, selülit için bitkisel yağlar, bitkisel selülit tedavisi, selülit giderici yağ, doğal selülit yağları, selülit için bitkisel karışımlar hazırlayarak, formunuzu koruyabilirsiniz. Ayyu.net olarak selülit için bitkisel önerilerimiz ile birlikte diğer tavsiyelerimizi de uygulayarak, yaza güzel bir vücut ile girebilirsiniz.

Selülit için Bitkisel Yağ Karışımı

Gün içerisinde mutlaka 40-50 dakika yürüyüş yapmalısınız. Vücudunuz ısınmışken deniz tuzunu elinize alın ve dairesel hareketlerle her bir bölgeye 4-5 dakika masaj yapınız. Özellikle selülit oluşumu olabilecek ve olan yerlere yapınız. Bununla birlikte karın, kalça ve uyluk kısımlarınızı da yapmalısınız. Ardından selülit için özel olarak önerdiğimiz bitkisel yağ karışım formülümüzü mutlaka denemelisiniz.

Selülit için Bitkisel Yağ Karışımı için gerekli olan malzeme listesi: 4-5 damla biberiye yağı, 1 çay kaşığı zencefil, yarım çay kaşığı lavanta, 1 çay kaşığı yeşil çay, 10 damla greyfurt suyu, 12 damla havuç suyu ile özel bir bitkisel karışım yapıyoruz. Hazırlarken, malzemelerin hepsini bir kapta karıştırdıktan sonra dairesel hareketler ile selülit olan bölgelere masaj yapıyoruz. Bu karışımı aynı oranlarda arttırabilir ve buzdolabında saklayarak, her gün selülit için özel formülünüzü vücudunuzda deneyebilirsiniz. Sağlıklı günler, diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Organik Deniz Yosunu başlıklı makalemizde organik deniz yosunu, organik deniz yosunu gübresi ve organik gübre deniz yosunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla