Selülit giderici bitkisel yağlar sayesinde, artık selülitlerinizle baş etmeniz çok daha kolay, bunun için yapmanız gereken tek şey, gerekli olan yağları aldıktan sonra, uygulama yöntemine bir an önce koyulmanız, Selülitler genel olarak derimizin alt tabakasında, yağ tabakasının hemen üzerinde meydana gelerek, görünüm açısından pek hoşnut olmadığımız, bir görüntüyü ortaya çıkarır.

Fiziksel olarak güvensizliğe ve yaz aylarında kadınların bikini giyememesi gibi, çeşitli psikolojik sorunlar ortaya çıkarabilir. Birçok kadın kilo vermek için çeşitli yollara başvurarak, selülitlerden kurtulmayı denediyse de, geneli başarı olamıyor.

Bunun nedeni spor yapmama, dengesiz ve düzensiz beslenme, hareketsiz yaşam gibi çeşitli nedenlerden kaynaklanıyor. Vücudunuzdaki kan dolaşımını ne kadar hızlandırırsanız ve ne kadar çok spor yaparsanız, o kadar çok selülitlerinizi yok edebilirsiniz. Bunun için selülitleri yok edecek hareketleri uygulamanız ve bununla birlikte selülit giderici bitkisel yağları, ayyu.net ekibi olarak öneriyoruz.

Selülit giderici bitkisel yağlar nelerdir?

Biberiye yağı,

Buğday yağı,

Badem yağı,

Kekik yağı,

Bütün bu yağları temin ettikten sonra hepsinden birer çorba kaşığı alarak, bir kapta karıştıralım, hepsi birbirine iyice karıştıktan sonra yatmadan önce geceleri, selülitli olan bölgelerimize masaj yoluyla bu bitkisel formülümüzü sürelim. İyice emdirerek, derinize emdirme işlemini gerçekleştiriniz. Bu işleme yaklaşık olarak 10 gün aralıksız devam etmeniz halinde ve bunu yukarıdaki açıkladığımız gibi, çeşitli spor aktiviteleriyle destekleyerek, en yakın zamanda selülitlerinizden kurtulabilirsiniz.

Sağlıklı günler.

 

Bir önceki yazımız olan Selülit Çayı Tarifi başlıklı makalemizde selülit çayı nasıl yapılır, selülit çayı tarifi ve selülit giderici çay tarifi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla