Sandaloz sakızı nedir? Kuzey Afrika bölgesinde yetişmekte olan sandaloz uzunluğu 5-10 metre arası değişebilen bir ağacın salgıladığı sakıza benzeyen bir özdür. Araştırmalar sonucunda metabolizmaların dengesini değiştirerek, yavaşlatılmada kullanıldığı gibi, zayıflatıcı bir hap olarak günümüzde servis edilmektedir.

Sandaloz Sakızının Faydaları

Birçok ülkede sandoloz sakızı kullanılmaktadır. Amerika ve Avrupa’daki bilim adamları birçok bitkinin zayıflatıcı etkilerinden yararlanarak, bunları bir araya getirmiştir ve sandaloz sakızı ortaya çıkmıştır.

Sandaloz sakızının zararları nelerdir?

Bir zararı vardır veya yoktur bunu yönetimimiz olarak, sitemiz adına söyleyemeyiz. Ancak, televizyon programlarında zayıflama hapları yüzünden çeşitli hastalıklara yakalananlar ve bu tür hastalıklar yüzünden ölebilenler bile olmaktadır. Eğer bir ürünü alıp zayıflamak ise amacınız, mutlaka orijinalini almalısınız. Bunun yanı sıra, doktor kontrolünde kullanmalısınız.

Sandaloz sakızı nerede satılır?

Birçok eczanelerde bu ürün mevcuttur. Oralardan temin edebilirsiniz. Bunun yanı sıra internette alışveriş yaparken, sahteleri satılmaktadır. Dikkat ediniz, paranızla sağlığınızdan olmamanızı öneriyoruz. Sandaloz sakızı nasıl kullanılır? Çiğnenerek kullanılan bir sakızdır. Ancak sandoloz sakızı kapsüller haline gelmiştir, kimyasal değişikliklere uğratılarak, hap gibi yutabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Sağlıklı Oruç Tutmak için Yapılması Gerekenler başlıklı makalemizde Sağlıklı Oruç Tutmak ve Sağlıklı Oruç Tutmak için Yapılması Gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla