Prostatınız mı var, Prostat için Sebze Suyu Kürü? Bu hastalığın çözümünü bitkisel yollarla aşmak ister misiniz? Doğru yerdesiniz. Profesör Doktor Ahmet Maranki kozmik sebze suyu ile prostatınızı engelleyebileceğinizi açıkladı. Prostat nedir? Kısaca anlatalım. Genel olarak bazı kişiler prostat büyümesi görülüyor, buda bir takım sağlık problemlerini beraberinde getiriyor. En çok doktorların gözlemledikleri neden ise beslenme şekillerinin yanlış olmasından dolayı, prostat hastalığına yakalanmalarıdır.

Genel olarak erkeklerde gözlemlenen ve en çok yapılan istatistiklere 50 yaş ve üzeri erkeklerde görülen, yaş ilerledikçe prostat hastalığının arttığı analiz edilmiştir. Diyetisyen ve beslenme uzmanı Gizem Şeber, prostat için bazı beslenme ipuçları verdi. Sıvı tüketimine çok dikkat etmeniz gerektiğini söyleyen, diyetisyen gizem şeber, uyumadan yaklaşık olarak 2 saat önce sıvı tüketimini kesmeniz gerektiğini öneriyor. Günde 1-2 litre sıvı tüketmenizi tavsiye ediyor. Kafein içeren içeceklerden uzak durmanızı, aynı zamanda asitli içeceklerle aranızı uzak tutmanızı öneriyor. Bol, bol yeşillikli sebzelerden yemenizi tavsiye ediyor.

Prostat için Sebze Suyu Kürü

Profesör Doktor Ahmet Maranki, prostat için özel bir bitkisel sebze suyu kürü öneriyor. Prostat kürünün tarifi nedir? Kür için elimizde olması gereken malzeme listesi; 3 adet domates, 1/2 su bardağı salatalık, yarım limon yarım çay kaşığından az himalaya tuzu, bir kahve kaşığı kabak çekirdeği yağı, bir çay kaşığı toz zencefil, bir kahve kaşığı keten tohumu yağı, bir bardak alkali su ile malzeme listemizi tamamlıyoruz. Bütün malzemelerimizi mikser yardımı ile karıştırarak birbirine karışmasını sağlayalım. Güne başlarken bir su bardağı ve öğleden sonra, bir su bardağı olmak üzere 2 su bardağı gün içinde içelim. Küre 15 gün süreyle devam etmeniz öneriliyor.

 

Bir önceki yazımız olan Panik Atak için Bitkisel Kür başlıklı makalemizde panik atağa iyi gelen bitkisel kürler, panik atak bitkisel tedavi maranki ve panik atak bitkisel tedavi ömer coşkun hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla