Selülitle başa çıkmanın en doğal ve kolay yolu: Organik Deniz Yosunu

Organik Deniz Yosunu

Yanlış bildiğimiz gerçekler var ki onlar selülitin ırk, yaş, ten rengi ve iklim gibi nedenlere bağlı olduğu. Kabul etmeliyiz ki selülitin birçok sebebi var. Bu sebeplerden en önemlisi ise kadınlık hormonları ve bağ dokularının erkeklerden farklı olması. Bu da selülitin erkeklerden çok kadınlarda görülmesine neden oluyor. Selülit problemi ile başa çıkmak için çok sayıda yöntem ve ilaç var  fakat bugünlerde doğal yollarla yapılan uygulamalara eğilim arttığı için selülitlerin ortadan kalkmasında da doğal yöntemler kullanılmaya başlandı.

Öncelikle doğal yollarla bakım yapan  selülit kremleri ile öne çıkan Guam güzellik ürünleri, bileşiminde  özel olarak elde edilmiş doğal deniz yosunu içeren çamurla  dikkat çekiyor. Uzun yıllar boyunca (25 yıl) İtalyan mağazalarda ilgiyle takip edilen Guam güzellik ürünleri Türkiye’de ise Motus Ltd. aracılığıyla meraklıları ve hayranlarıyla buluşuyor. Türkiye’ye getirilmesine öncülük eden ve aynı zamanda Motus Pazarlama’nın kurucu ortaklarından olan Umay Villa neden Guam selülit kremleri kullandığını şu şekilde açıklıyor. “Gebeliğim dolayısıyla zarar gören vücudumu eski haline döndürmek için yurt dışında Guam markası ile tanıştım. Pavia Üniversitesinin Guam markası üzerine yürüttüğü bir çalışmada selülit probleminin aşılmasında doğal ve etkili bir tedavi yöntemi olduğunu ispatlamış olması ve aynı zamanda ürünlerin doğaya zarar vermeden elde ediliyor olması bu markayı tercihimin en önemli nedenlerinden. Bunun yanında bu ürünler enerjisini güneşten alan bir tesiste, test aracı olarak hayvanlar kullanılmadan ve %100 organik olarak elde edilmiş deniz yosunundan üretiliyor ”dedi.
Halen kış mevsimindeyken ve  bunu başarmak için vaktiniz varken neden hala denemediniz?

Bir önceki yazımız olan Rahatlatan Masaj Önerileri başlıklı makalemizde masaj önerileri, Rahatlatan Masaj Önerileri ve Rahatlatan Masaj Önerileri nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla