Omega 3 kapsüllerinin faydaları olduğu kadar gözlemleri de önemlidir. Omega 3 haplarının sağlığı tehdit ettiği uzman doktorlar tarafından gözlemlenmektedir. Birçok hastalığın tedavisinde önerilen omega-3 kapsüllerinin sırrı sona ermek üzere.

Uzman doktorlar yaklaşık olarak 900 kişinin üzerinde denedikleri bu kapsüllerin izlenimlerini paylaştılar. Ayyu.net ekibi olarak yaptığımız araştırmalarda omega-3 kullanan 900 kişi ile kullanmayan kişiler arasında beyin gücü arasında hiçbir fark olmadığı saptanmıştır. Uzmanlar bu gözlemleri gözlemledikten sonra omega 3 dünyanın en iyi maddesidir, demiyorlar fakat bu maddenin kötülenmesine gerek yok.

Omega 3 Kapsüllerinin Faydaları

Özellikle damar problemi olanlarda damar sertliği oluşmuş, hastalarımızda omega-3’e çok sık yer verildiğini açıkladılar. Ayrıca tedavi sürecinde diyet ve egzersiz yaparak daha faydalı ve yararlı olabileceğini açıkladılar. Omega-3 bakımından en zengin canlı balık kapsül yerine beslenme programlarınıza omega-3 bakımdan zengin olan balıkları sofranıza katarak doğal yollardan beslenmeniz daha sağlıklıdır.

Bir önceki yazımız olan Muzun Faydaları ve Yararları başlıklı makalemizde Muzun Faydaları, muzun faydaları nelerdir ve muzun faydaları yararları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla