Laptop masalarının en büyük özelliği istenilen her yerde kolaylıkla kullanılabilmesidir. Küçük olmalarından dolayı evinizde ve ofisinizde fazla yer kaplamayacaktır. Laptop masalarının bir diğer önemi ise laptopların kucakta durmasını engellemektir. Kucakta duran laptoplar alması gereken havayı alamayarak birçok problem yaşatabilirler. Oldukça şık bir görünüme sahip olan ve kullanışlı olan bir kaç Laptop Masası Modelini sizlerle paylaşıyoruz.

Laptop Masası Modelleri

1. Bardak Bölümlü Laptop Masası Modeli: Bu modelin en büyük özelliği üzerine oyulmuş bardak bölümüdür. Laptop gibi daha birçok elektrikli cihazın yanına içecek koymak tehlike yaratabiliyor. Ancak bu modelde bulunan bardak bölümü bardağın düşmesini, devrilmesini engelliyor.

2. Çekmeceli Laptop Masası Modeli: Dışarıdan bakıldığında tamamen bir çalışma masası görünüme sahip olan bu laptop masası modelinin ayakları tekerlekli olup laptop bölümü masanın diğer bölümlerine göre daha diktir. Bu diklik laptopta herhangi bir çalışma yaparken rahat olmanızı sağlayacak ve klavyeyi rahat kullanmanızı sağlayacaktır. Çalışma masası görünümüne sahip bu masanın en büyük özelliği ise çekmeceli olmasıdır. Sol tarafta bulunan çekmecenin üst kısmı çalışma bölümü olarak ayarlanmıştır. Çekmeceli Laptop Masası Modeli yalnızca laptop masası olarak değil aynı zamanda bir çalışma masası olarak da oldukça kolaylık sağlıyor.

3. Dizüstü Laptop Masası Modeli: Bu modelin en büyük özelliği koltuğunuzda veya yatağınızda uzanırken dizlerinizin üzerine yerleştirebilmenizdir. Masanın ayak kısımları oldukça kısa olarak tasarlanmıştır. Laptopun yerleştiği bölüm dik olarak ayarlanabilmekle beraber dik bölüm aşağı indirebiliyor. Masanın sağ kısmında bulunan küçük çekmece CD veya küçük kartvizitlerinizi depolamak için harika bir tasarıma sahip.

4. Ayarlanabilir boyutlu Laptop Masası Modeli: Bu model diğerlerine göre biraz daha farklı ve biraz daha kullanışlıdır. En büyük özelliği ayak kısımları ayarlanarak uzun veya kısa olarak kullanılabilmesidir. Bacak kısımlarının ortasında bulunan sistem sayesinde bacaklar katlanarak dizüstü masa olabiliyor. Bu özelliği ile ister yatağınızda veya koltuğunuzda uzanırken kullanın isterseniz de koltuğunuzda otururken kullanın.

Laptop Masası Modelleri
Laptop Masası Modelleri

Bir önceki yazımız olan Koçtaş Portmanto Modelleri başlıklı makalemizde Dekorasyon, Koçtaş Portmanto ve koçtaş portmanto modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla