Küçük tuvaletinizi yenilemenin vakti gelmedi mi?  Küçük tuvaletinizi alışılmışın dışında mobilya ve aksesuarlarla farklı bir havaya sokabilirsiniz. Kullanmadığınız mobilyalarınıza tuvalette hayat verebilirsiniz.

Küçük Tuvaletler için Dekorasyon Önerileri

  1. Ahşap çerçeveli aynalarınızı gün yüzüne çıkartmanın tam zamanı. Eskitme bir ahşap çerçeveli ayna, vintage tarzı bir konsol ve küçük ağaç kütüklerini andıran mumluklar ile şık bir ortam yaratabilirsiniz. Aynı temaya uygun eskitme tahta bir sepetin içinde sıvı sabun ve el kreminizi hem düzenli hemde hoş gösterebilirsiniz.
  2. Lavabo üzerinde şeffaf, ince bir vazo içinde en sevdiğiniz çiçeklere yer vererek kendinizi şımartabilirsiniz.
  3. Duvarınızın yarısını duvar kağıdı ile kaplayarak tuvaletinize ayrı bir derinlik katabilir aynı zamanda daha geniş gözükmesini sağlayabilirsiniz.
  4. Tuvaletinizi siyah beyaz aksesuarlarla tamamlayıp klozetinizin yanına koyacağınız eskitme bir dergilik ile hem konsepte uygun hareket etmiş olursunuz hem de tuvalette uzun kalanlar için bir alternatif oluşturmuş olursunuz.
  5. Lavabo altına perde geçirerek hem dağınıklığı kapatmış olursunuz hem de tuvaletinize ayrı bir hava katmış olursunuz.
  6. Eğer tuvaletinizin darlığından veya biçiminden şikayetçiyseniz alana koyu renkli bir karakter ekleyerek alanın darlığından ve biçiminden uzaklaştırarak dikkatleri karakterin üzerine çekebilirsiniz. Hem de tuvaletinize bir sempatiklik kazandırmış olursunuz.
    Eğer sade tonlarda bir tuvaletiniz var ise bu durumda nötr renkleri tercih etmenizde fayda var.
  7. Tasarımınızı doğal ve şık bir aydınlatma ile tamamlayabilirsiniz. Tuvaletlerde ağır ve büyük avizelerden kaçınılmalıdır. Özellikle dar alanlarda alanı daha da boğacağından tavsiye edilmez.
Küçük Tuvaletler için Dekorasyon Önerileri
Küçük Tuvaletler için Dekorasyon Önerileri

Bir önceki yazımız olan Küçük Oturma Odaları için Öneriler başlıklı makalemizde küçük oturma odaları için çözümler, küçük oturma odaları için dekorasyon ve küçük oturma odaları için dekorasyon fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla