Koltu altı kıllarına bitkisel çözüm, koltuk altı kılları nasıl alınmalıdır? Birçok kişinin, günümüzde bakım sorunları haline gelen koltuk altı tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Traş yöntemiyle kıllarını alabilirsiniz. Genel olarak traş yapanlar koltuk altı tüylerini jilet ile aldıktan sonra daha çok sık çıkacağına inanılıyor.

Koltuk Altı Kıllarına Bitkisel Çözüm

Böyle bir inanış zihnini uzman doktorlar yanılıyorlar. Ancak koltuk altı kıllarınızı alırken o bölgenin yumuşatılması için çeşitli uygulamalar yapabilirsiniz. Örneğin; banyo yaparak, o bölgeyi ıslatarak yumuşatabilirsiniz.

Lazer epilasyon ile de koltuk altı kıllarınızı alabilirsiniz. Traş ile alabilirsiniz. Tüy dökücü kremler ile birlikte, koltuk altı kıllarınızdan kurtulabilirsiniz. Hiç çıkmamasını istiyorsanız eğer, koltuk altı kıllarını çıkarmayan bitkisel çözümü uygulamanız gerekiyor. İstenmeyen tüylerden sürekli olarak kurtulmak için sizin için araştırdığımız bitkisel formülümüzü uygulayabilirsiniz.

Koltuk altı tüylerinden kurtulmak için bitkisel formül

Yaklaşık olarak 10 gram vazelin, 30 gram lanolin, 20 gram kırlangıç otu özünü bir tencereye koyduktan sonra karıştırınız. Daha sonra bu karışımı koltuk altınıza sürerek, kurtulabilirsiniz. Bu sağlık bilgisi, koltuk altı kıllarından kurtulmak için bitkisel formül, koltuk altı kılları nasıl alınmalı, koltuk altı kıllarından kurtulma, koltuk altı kıllarına bitkisel çözüm gibi kelimelerinize yanıt olabilecek bir bitkisel çözüm bilgisidir.

 

Bir önceki yazımız olan Kolesterol Düşürücü Kür başlıklı makalemizde ender saraç kolesterol düşürücü kür, feridun kunak kolesterol düşürücü kür ve kolesterol düşürücü bitki kürleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla