Kiraz sapı kürü, kiraz sapı ile zayıflama, kiraz sapı çayı, kiraz sapı ile kilo verme yöntemlerini biliyor musunuz? Günümüzde, birçok çeşitli bitkinin kürünü uyguladıktan sonra metabolizmanızı hızlandırarak, zayıflamanızı hızlandırabilirsiniz.

Kiraz Sapı Kürü

 Kiraz sapı da zayıflamak isteyen kişilere yardım eden kürlerimizden bir tanesidir. Profesör Doktor Ahmet Maranki, İbrahim Saraçoğlu, Ender Saraç gibi uzman doktorların önerdikleri kiraz sapı kürünü mutlaka diyet öğünlerinizin aralarında içmelisiniz.

Kiraz sapı kürü nasıl yapılır? Öncelikle 6 bardak klorsuz suyun içerisine yaklaşık olarak iki yemek kaşığı dolusu kiraz sapı koyup 12 saat bekletin. Daha sonra 20 dakika kadar kaynatıp yarım saat dinlendirin. Süzdükten sonra sabahları ve öğlenleri bir çay bardağı, yemeklerden önce için.

Çok harika bir asit ve ödem söktürücü olan kiraz sapı kürü aynı zamanda bağırsaklarınızın doğru çalışmasını ve metabolizmanızın performansını arttırarak, yediklerinizin çabuk erimesini sağlıyor. Diyet yemeklerinizin ve öğünlerinizin arasına kahve, çay gibi sıcak içecekler yerine kiraz sapı kürünü deneyiniz. Sağlıklı zayıflamalar.

 

Bir önceki yazımız olan Funda Çayı ile Zayıflama başlıklı makalemizde funda çayı ile zayıflama, funda çayı ile zayıflayanlar ve funda çayı nasıl demlenir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla