Kilo Vermek, Fazla kilosu olanlar, kilo vererek zayıflamak için çeşitli diyet programları ve diyet listelerini bilinçsizce uygulamaktadır. Haliyle yanlış uygulanan diyetler sonucunda, moral bozukluğu kilo verememe psikolojik olarak da insanların ruh hallerini etkilemektedir.

İnsanların bu zaafını kullanan ticari amaçlar besleyen kişilerde zayıflama haplarıyla yollarını bulmaktadırlar. Bilinçaltınızı bombardıman eden diyet listelerini ve diyet programlarını bırakın, ayyu.net ekibi olarak size her makalemizde bugüne kadar, sağlıklı ve doğal yollardan beslenmenizi zayıflamanızı her yazımızda dile getirmeye çalıştık.

Kilo Vermek

Alacağını zayıflama haplarıyla ancak bünyenizi tehdit edersiniz. Sonuçta yapılan bu haplar bitkilerden çeşitli besin kaynaklarından oluşturularak kimyasal reaksiyonlara uğratılmış katı halde önümüze gelmiş haplardır. Aspirin bile kullanmanızı tavsiye etmiyoruz, zorunlu olmadıkça, doktorlar bölümümüz gerekse şifalı bitkilerle tedavi bölümümüz bunun için size sağlık bilgisi niteliğindedir.

Kilo vermek zayıflamak için yapmanız gereken tek şey neyi nerde ne zaman nasıl yiyeceğiniz bilmeniz, düzenli spor yapmanız, günlük yaşamanızı hareketli hale getirerek metabolizmanızı hızlandırarak daha çabuk kilo verebilirsiniz. Metabolizmanızı hızlandıran yiyecekler, baharatları yemeklerinize dâhil edebilirsiniz. York testi yaptırarak size uygun diyet listeleri bulabilirsiniz. Buradaki diyet listeleri size uygun olmayabilir. Uyguladıktan sonra sizi tatmin edecek sonuçlar alamayabilirsiniz. Bunun için diyetisyenlere başvurarak onlarla diyalog halinde diyet yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kahve Kilo Yapar Mı? başlıklı makalemizde çay kahve kilo yapar mı, filtre kahve kilo yapar mı ve kahve kilo aldırırmı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla