Kaş uzatma ve gürleştirmek için doğal yollar, uzun ve kalın olan kaşlar kişinin surat yapısını oldukça değiştirir ve güzel bir görünüm oluşturur. Kaşlarınızın kısalığından ve kalın olmamasından yakınıyor musunuz? Size vereceğimiz kaş uzatma ve gürleştirmek için doğal yollar ve yöntemler ile kaşlarınız uzayıp, kalınlaşacak.

Kaş Uzatırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  1. Bol bol lif içerikli sebze ve meyveleri yiyin ayrıca bunların yemeklerini de yapıp günlük yemek menüsüne ekleyebilirsiniz. Nedir bu lifli içeren yiyecekler; Armut, narenciye, kuru erik, sarı ve yeşil mercimek, brokoli, brüksel lahanası, havuç, mandalina, çilek, bezelye, üzüm vb. olarak ilerliyor. Yani çeşit bol sevmem diyeceğiniz yiyeceklere alternatifte çok
  2. A, C, B3, E vitaminleri düzenle olarak alın. Ama unutmadan bir şeyin fazlası her zaman zarardır. Ölçülü ve uzman kontrolünde almaya özen gösterin.
  3. Vücudunuz gün içerisinde su ihtiyacı oldukça fazladır. O yüzden günlük en az 8 bardak su için.
  4. Sıcak ağda ve cımbızlarınızı kaşlarınız da kullanmayın.

Kaş Uzatma ve Gürleştirmek için Doğal Yöntemler

  1. Günde iki kere olmak üzere kaşlarınıza ince tarakla uzama yönüne doğru kaşlarınıza zarar vermeden masaj yapın.
  2. Bir parça pamuğa ya da elinize zeytinyağı döküp kaşlarınıza güzelce yedirin. Zeytinyağı kaşlarınızı gürleştireceği gibi aynı zamanda besler ve uzamasını sağlar.
  3. Yukarıda anlatmış olduğumuz yöntemle hemen hemen aynı olan başka bir yağda bulunmaktadır. Bu yağ badem yağıdır. Badem yağını yatarken kaşlarınıza dipten uça güzelce yedirin. Bu sayede kaşlarınız kalınlaşabilir.

 

Yanıtla