Kaş kaldırma estetiği, kaş kaldırma yöntemleri, kaş kaldırma estetiği fiyatları, kaş kaldırtma ameliyatı, kaş kaldırtma nasıl oluyor? Estetik, vücudumuzun daha güzel görünmesini sağlamak için uzman kişiler tarafından istenilen şekle kaşlarımızın getirilmesine deniyor.

Kaş Kaldırma Estetiği

Kaş kaldırma estetiği nasıl yapılıyor?

Klasik yöntemle veya endoskopik yöntem ile kaş kaldırma estetiğini gerçekleştiriyorlar. Klasik olan yöntem nedir diye sorarsanız, endoskopik yönteme göre seans süresi biraz daha fazladır. Kaşlarınızın içerisinden yapıldığı için herhangi bir iz kalmaz. Bununla birlikte sedasyonla birlikte lokal anestezi ve genel anestezi yapılmalıdır. Kaş kaldırma estetiği maksimum olarak 90 dakika gibi bir süreyle istediğiniz, görünüme gelir. Bu kaş üzerinde yapılacak işleme göre değişmektedir, en yüksek süreyi verdik. Aynı gün içerisinde işinize, evinize dönebilirsiniz. Kaş kaldırma estetiğini diğer estetik operasyonlar ile birlikte yaparsanız, hastanede kalma süreniz uzayabilir, ancak sadece “kaş kaldırma” operasyonu estetiği yapılacak ise operasyondan sonra işinize gücünüze bakabilirsiniz.

Kaş kaldırma estetiğinden sonra ki günler nasıl geçecek?

Normal günlük yaşantınızda neler yapıyorsanız, hepsine aynen devam edebilirsiniz. Operasyon sonrasında kaşınızda herhangi bir bandaj, şarjı vb. şeyler olmayacaktır. Olmadığı gibi, iz gibi yara gibi problemler ile karşılaşmazsınız. Ancak kaş kaldırma operasyonunu mutlaka tecrübeli uzman kişilere yaptırmalısınız. Kaş kaldırma operasyonunda çok az bir şişlik ve çok hafif bir morluk oluşabilir, bu sebeplerde 1-2 gün içinde ortadan tamamen kaybolur.

Kaş kaldırmak, indirmek kaşlarım neden iniyor?

Hepimiz insanız ve zaman geçtikçe yaşlanıyoruz. Ne kadar doğru beslensek de ne kadar sağlıklı olsak da spor yapsak da, zamanı tutamayız. Yaşımız geçtikçe yer çekiminin etkisi ile kaşlarımızda sarkmalar meydana gelir. Sarkan bu kaşların alt bölümündeki dokular göz kapaklarımıza yayılır. Bu yayılma göz kapaklarını olumsuz bir şekilde etkiler ve kaşlarımıza doğrudan bir etki yapar. Bu sebeplerden dolayı kaş kaldırma tekniğine insanlar ilgi duymaktadır.

Kaş kaldırma estetiği ile birlikte daha güzel kaşlara sahip olabilmek sizin elinizde, bakışlarınız ile etrafa daha güzel ve hoş bakabilirsiniz. İnsanların sizi daha genç düşünmesini sağlayabilirsiniz. Kaş kaldırma gibi problemlerinizi estetik uzmanlarına danışarak, daha sağlıklı ve detaylı bilgiler alabilirsiniz. Sağlıklı günler, diliyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Göğüs Büyütme Yöntemleri Nelerdir başlıklı makalemizde Göğüs, Göğüs Büyütme ve gögüs büyütme yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla