Karın çatlaklarına bitkisel çözüm, ünlü manken Ebru Şallı bir çok hanımın sorunu olan karın çatlaklarına bitkisel tedavi yöntemi uygulamalarını öneriyor. Hamile olduğumuz, dönemlerde karın bölgemizin şişmesi sonucu ya da kilo alıp, verme süreçlerinde karnımızda bazı izler, çatlaklar oluşabilir. Bunlar özellikle yaz aylarında bikini giyerken bizi rahatsız edecektir. Partnerinizinde görmesini istemediğiniz, bu çatlaklardan kurtulmanın yolları nelerdir? Ayyu.net ekibi, olarak araştırdık ve çatlaklar için gerekli olan bitkisel çözümleri açıklıyoruz.

Karın çatlakları nasıl geçer?

Karın çatlaklarınızın geçmesi için günlük hayatınıza karın bölgesindeki sorunlarınıza, sporu dâhil etmeniz gerekiyor. Karın hareketleri ile o bölgeyi sıkılaştırarak, yağlarını eritmelisiniz. Bununla birlikte, karın çatlakları için uygulayacağınız bir bitkisel formülün tarifini uygulamanız gerekiyor.

Karın Çatlaklarına Bitkisel Çözüm

1 tatlı kaşığı menekşe yağı, 1 yemek kaşığı badem yağı, 1 yemek kaşığı susam yağı, 1 yemek kaşığı ceviz yağı ile malzeme listemizi tamamlıyoruz. Yağlarımızın hepsini bir kâsede karıştırdıktan sonra çatlak olan bölgelerimize, elimizle yavaş yavaş emdirerek, masaj yaparak sürüyoruz. Çatlaklarımızın üzerine, iyice yedirdikten sonra bu bölgemizi streç film ile kapatarak, vücudumuzda 2-3 saat kalmasını sağlıyoruz. Bitkisel formülümüzün tarifi ve uygulanma süreci yukarıdaki gibidir. Haftalık olarak 4 kez bu tedavi yöntemini yapabilirsiniz. Bu bitkisel formül tarifi, karın çatlaklarına bitkisel çözüm, karın çatlakları nasıl geçer, karın çatlaklarına kesin çözüm, çatlaklar için bitkisel çözüm, hamilelikte doğumda karın çatlaklarına bitkisel çözüm gibi kelimelerinize cevap olabilecek, bir sağlık bilgisidir.

 

Bir önceki yazımız olan Karaciğer Yağlanması için Bitkisel Kür başlıklı makalemizde karaciğer yağlanması bitkisel tedavi ahmet maranki, karaciğer yağlanması bitkisel tedavi maranki ve karaciğer yağlanması için bitkisel kür hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla