Kalıcı Dudak Makyajı Nasıl Olmalı, Vücudunuz da ilk göze çarpan yer her zaman dudaklardır. Dudaklarınıza doğal yollar ile şekil verebilir, zaman açısından da tasarruf edip güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Özellikle çalışan kadınlar için en büyük kurtarıcıları, günümüzde kalıcı makyaj uygulaması diyebiliriz. Son zamanlar üzerinde kalıcı makyajlar, bitkisel ürünler ile desteklenerek ve daha doğal görünüm sağlanmaktadır. Organik bitkiler sayesinde, arzu etmiş olduğunuz dudaklara sahip olmak artık çok kolay.

Kalıcı Dudak Makyajı Nasıl Olmalı

Dudak makyajı üzerinde, doğru bilinen bir yanlış, dudakların sadece silikon uygulamasıyla güzelleşeceğidir. Bu büyük bir yanılgı olacaktır. ABD başta olmak üzere birçok gelişmiş ülkeler üzerinde, dudaklara uygulanmakta olan silikon başta olmak üzere, birçok sıvı silikon uygulamaları, sağlığa tehdit yarattığı gerekçesi ile yasaklanmıştır.

Kadınların, günde yaklaşık olarak 20 dakikalarını makyaj yapmaya ayırdıkları bilinmektedir. Gündelik hayatın acelesi ile makyaj yapamayan kadınlar da, kendi doğal güzelliklerinin farkına maalesef varamıyorlar, bu nedenle ister istemez mutsuz olma yolundalar. İşte kalıcı makyajlar, bura da devreye girilmekte. Özellikle iş kadınları tarafından uygulanan bu yöntem, hem zamandan tasarruf ettirmeye yarıyor, hem de her sabah organik bir şekilde sahip olmuş oldukları doğal güzelliği ile yataklarından kalkmalarını sağlıyor.

 

Bir önceki yazımız olan Cilt Tipine Göre Kapatıcı Seçimi başlıklı makalemizde cilt tipi, cilt tipine göre kapatıcı ve Cilt Tipine Göre Kapatıcı Seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla