İstikbal Oturma Grupları, İstikbal rahat bir marka ve konforlu oluşuyla herkesin en çok tercih ettiği markadır. İstikbal tarzı, desenleri ve diğer oturma takımlarından daha farklıdır. Sizin daha şık ve rahat bir yaşamınız için istikbal oturma grupları modellerinden yararlanabilirsiniz. İlk önce sizlere istikbalin bize sunduğu oturma odası için rahatlıkla kullanacağınız oturma odası koltuklarından başlayalım.

İstikbal Oturma Grupları

  1. Oturma odası koltukları büyük evler için daha çok büyük modelleri tercih edilmektedir. Küçük odalar için ise l koltuk takımı daha çok tercih edilen takımlar arasında yer almaktadır. Renk uyumu konusunda ise istikbal gene bize en şık olanı sunmuştur. Beyaz ve şeker pembesi renginin eşsiz uyumu ile istikbal bizlere ne güzel ve en tarz olan oturma odası için koltuk modellerini sunmuştur.
  2. Hardal sarısı ve turuncu rengin uyumu olsun, beyaz ve kırmızının eşsiz havası ile birlikte bu modeller daha da çok güzel kılınmıştır.
  3. Kanepe konusunda ise genelde tek renk kanepeler tercih edilmektedir. Bu renkler sarı, pembe, beyaz, mavi olmakla birlikte ayrıca tek tip model olmaları da onları diğer modellerden ayrı kılmıştır.
  4. Puflar ise genelde en farklı tarzda olanlar tercih edilmektedir. En bilinen renkleri ise pembe, mavi ve kırmızıdır. Sinema salonu oluşturmak için pufları tercih etmeniz sizler için çok konforlu olacaktır.
  5. Köşe takımları modelleri ise gene istikbal bize en uygun olanı sunmuştur. Modelleri ile eminim siz en güzel olanını seçmiş olacaksınızdır

Bir önceki yazımız olan Doğtaş Koltuk Takımları başlıklı makalemizde doğtaş koltuk takımları, doğtaş koltuk takımları carlino ve Koltuk Takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla