Ana Sayfa İletişim

İletişim

Ayyu.net, 21. yüzyıl kadınlarının konuşmak isteyip de konuşamadığı yüzlerce sorunu gözler önüne seren bir yayın anlayışıyla kadına dair aklınıza gelebilecek her türlü konuda özgün yazıların yer aldığı bir platformdur. Öyle ki son zamanlarda hem sanat hem iş dünyasının temel taşlarını oluşturan kadınlar için rehber olma özelliğine sahip Cinsellik, Yemek Tarifleri, Sağlık, Magazin, Kişisel Bakım ve Diyet gibi önemli kategorilerde birbirinden özgün ve anlaşılır yüzlerce makaleyi sizlerle paylaşan, kadının dilinden en iyi şekilde anlayan editör kadrosuyla kadın ve kadına dair ne varsa her şeyi ekranlarınız önüne seren ve bunu yaparken günümüz ahlak şartları çerçevesinde hareket eden bir kadın sitesi olma özelliğine sahiptir.

Kendine toplumda farklı bir yer edinmek isteyen kadınlarımızın kesinlikle takip etmesi gereken konularla ilgili uzman görüşlerinden faydalanarak akıcı bir dille anlaşılır şekilde özetleyen editörlerimizin elinden çıkan yazıları kesinlikle okumanızı tavsiye ediyoruz.

İletişim Bilgileri

Sizler için hazırlamış olduğumuz aşağıdaki form aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. Ayyu.NET Yönetimi olarak bütün öneri, şikayet ve isteklere karşı cevap vereceğimizden kuşkunuz olmasın.

Email: info@ayyu.NET

About us

ayyu.NET | 15.04.2017 tarihinde kurulmuştur.

Site İçeriği ; Hayat’a dair her şeyi ve aklınıza takılan tüm soruları rahatlıkla bulabileceğiniz bir site. Kadın, Moda, Dekorasyon, Sağlık, Anne bebek, Çocuk Gelişimi ve bir çok kategori ile ilgili bilgiler yer almaktadır.

Bize Ulaşın!

LATEST POSTS

Isırgan otu ,Isırgan Otunun Faydaları Nelerdir?

Isırgan otu ,Isırgan Otunun Faydaları Nelerdir? Isırgan otu; Mayıs-Ağustos ayları arasında çiçek açan, 20-100 cm boyunda, üzerinde yakıcı tüyler bulunan şifalı bitkidir. Isırgan otunun faydaları şu şekilde; Isırgan Otunun...