Gözaltı morluklarına bitkisel çözüm, formüller üreterek, gözaltı torbalarınızdan, morluklarınızdan kurtulabilirsiniz. Dış görünüşte bizi temsil eden yüzümüzün her zaman daha iyi olmasını isteriz.

Göz Altı Morluklarına Bitkisel Çözüm

Ancak bunun için, çeşitli bakım ürünleri kullanmamız gerekir. Kozmetik ürünleri ile gözaltı morluklarınızı, torbalarınızı, şişliklerinizi kapatabilirsiniz. Fondöten kullanabilirsiniz. Ama bu işlem kalıcı bir yöntem olmamakla birlikte, kesin çözüm değildir.

Gözaltı morluklarına ne iyi gelir?

Gözaltı morluklarınızdan kurtulmanız için sizlere bazı, bitkisel çayları günlük hayatınıza dâhil etmenizi, ayyu.net ekibi olarak öneriyoruz. Bu çaylar gerçekten, gözaltı morluklarına, torbalarına ve şişkinliklerine iyi geliyor.

Zambak çayı, papatya çayı, ıhlamur çayı ve lavanta çayları tüketerek, gözaltı morluklarınızı içeriden besleyebilirsiniz. Dışarıdan yapacağınız, bitkisel formüller ve maskeler ile ikisi bir arada etkisi yaratarak, kısa zamanda gözaltı torbalarına çözüm bulabilirsiniz.

Yaklaşık olarak bir tutam ıhlamur çayını bir çay fincanın alacağı kadar suya ilave ederek kaynatınız ve demlenmesi için 15 dakika bekleyiniz. Daha sonra süzme işleminin ardından soğuması içi bekletiniz. Makyaj pamuklarını çaya batırarak, göz kapaklarınıza ve gözaltlarınıza yavaş, yavaş sürünüz. 15 dakika bekledikten sonra ılık su ile yıkayabilirsiniz. Diğer zambak, lavanta ve papatya çaylarını da bu şekilde kür olarak kullanabilirsiniz. Bu çayları içerek de sağlıklı bir cilt bakımı yapabilirsiniz.

Gözaltı morlukları nasıl geçer?

Biz, son günlerin en son trendi olan patates kürünü öneriyoruz. Gözaltı morluk kürü de tabir edilen bu kür sayesinde, gözaltı morluklarınıza bitkisel çözüm olabilecek, en etkili yöntemlerden bir tanesidir. Yaklaşık olarak 2 dilim patatesi göz kapaklarınıza koyduktan sonra, 20 dakika bekleyerek, daha sonra yüzünüzü yıkamanız yeterli olacaktır. Gözaltı morlukları için, Profesör Doktor Mehmet Öz’ün sağlık bilgilerini de videodan izlemenizi öneririz. Cilt sağlığı ve yüz bakımında, gözaltı morluklarına bitkisel çözüm, gözaltı morluklarına kesin çözüm, gözaltı morluklarına bitkisel krem, gözaltı morluklarına iyi gelen yağlar, gözaltı morlukları nasıl geçer, nedenleri gibi birçok sorunuza cevap olabilecek, bu cilt sağlığı bilgisi, ayyu.net editörleri tarafından hazırlanmış, bir cilt bakımı bilgisidir.

 

Bir önceki yazımız olan Göz Altı Morlukları başlıklı makalemizde göz altı morlukları için krem, göz altı morlukları için kür ve göz altı morlukları için maske evde hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla