Gelinliğinizin Modelini Burcunuza Göre Belirleyin!

Her yıl özellikle bahar ayları ile birlikte evlilik hazırlığı yapan gençlerin düğün alışverişleri hız kazanır. Gelin olmayı planlayan genç kızlar da gelinlik modeli seçme telaşına düşerler. Zira, gelinlik sektörü öyle çok seçenekleri üretmekte ki, gelinlik seçebilmek gerçekten de çok zor bir seçim halini aldı. Bu seçimi kolaylaştırmanın yolu bir kriter belirlemektir. Bu kriterlerden biri de son dönemde astrolojik burçlar olmaktadır. Gelin adayının burcu, gelinlik modelinin belirlenmesinde önemli bir gösterge halini almaktadır. Nasıl mı? Cevabı yazımızda.

Koç burcu gelinleri; her konuda oldukları gibi gelinlik modeli ile de etkileyici, iddialı ve dikkat çekici olacaklardır. Seksi kesimler; sade ancak nadide kumaşlar; cezbedici çizgiler Koç gelinlerini lider ruhlarının etkisi ile cazibenin de doruklarına taşıyacaktır.

Boğa burcu gelinleri; romantik prensesler gibi asaleti barındıran duygusal ruhlarını gelinliklerine resmedeceklerdir. Kabarık modeller, gösterişli kuyruk ve duvak seçimleri ile romantizmin doruklarında göreceğiz Boğa gelinlerini!

İkizler burcu gelinleri; bohem tarzın en yakın takipçileri olacaklar, karakterlerinin belirgin özelliği olan farklı bakış açısı sergileyebilme yeteneklerini asimetrik kesimler ile dışa vuracaklardır. Modern ve sade kesim ve çizgiler İkizler Burcu gelinlerinin tercihleri arasında sıklıkla yer alacaktır.

Yengeç burcu gelinleri; naif kişiliklerini gelinlikleri ile de sergilemekten çekinmeyeceklerdir. Romantik kumaşlar, yumuşak hatlar, Yengeç Burcu gelinlerinin gelinlik seçiminde belirleyici olacaktır.

Aslan burcu gelinleri; gösterişe olan düşkünlüklerini doğal olarak gösterişin zirve yaptığı düğün törenlerinin her aşaması gibi gelinlik seçimlerinde de sergileyecektir. Dekoltesi bol kesimler, pırlanta ya da en azından swarovski ile bezenmiş albenisi yüksek kumaşlar Arslan burcu gelinlerinin olmazsa olmazları arasında yer alacaktır.

Başak burcu gelinleri; titiz ve düzenli yönlerini gelinlik seçimine sadelik olarak yansıtacaklardır. Saflığın ve sadeliğin ön planda olacağı seçimlerde kuyruk ve duvak detayları ile gelinliğe has bir gösteriş, en asil şekilde yakalanmış olacaktır.

Terazi burcu gelinleri; renkli tercihler sergileyeceklerdir. Kumaş detayında çiçek desenlerinin yer alması muhtemeldir. İnci ve dantel kullanılmış, prenseslere layık gelinlik modelleri tam Terazi burcu gelinlerine göre olacaktır.

Akrep burcu gelinleri; cesaretin, gizemin, gücün temsilcisi burçlarını gelinlik seçimlerine seksi detaylar şeklinde yansıtacaklardır. Dekoltesi bol modeller; vücudu ortaya çıkaran dar kesimler gibi iddialı seçimler Akrep burcu gelinlerinin önündeki en popüler tercih olacaktır.

Yay burcu gelinleri; muzip, sevimli, romantik seçimler ile kendilerini yansıtmayı tercih ediyor olacaklardır. Etekleri kabarık ancak üst beden kısmı sıkıca oturan hoş tezatlar Yay burcunun muzip tarafının güzel bir gösterisi olacaktır.

Oğlak burcu gelinleri; iş kadını havalarını gelinliklerde de koruyacaklardır. Sade seçimleri şık detaylar ile bütünleştirmek Oğlak gelinlerinin en sık göreceğimiz stil tercihleri arasında yer alacaktır.

Kova burcu gelinleri; her renkten, her modelden tercihler yapıyor olacaklardır. Beyaz olabileceği kadar kırmızı olması muhtemel gelinliklerde, asimetrik kesimler kadar simetrik kesimler de görmek mümkün olacaktır.

Balık burcu gelinleri; burçlarının hakkını verebilmek adına sanıyoruz ki, deniz kızı görünümünden uzak kalamayacaklar ve özetle straplez dar üstler, dizden sonra kabarıklaşan dar alt bedenler şeklindeki modellerin iflah olmaz müdavimleri arasında yer alacaklardır.

Bir önceki yazımız olan Gelinler ve Gelin Çiçeği başlıklı makalemizde gelin çiçeği, gelin çiçeği malzemeleri ve gelin çiçeği modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla