Extra jel zayıflatıcı krem, Extra jel ile zayıflayabilir, incelebilirsiniz. X-tra gel kremiyle birlikte sıkılaştırma ve incelme problemlerinizi giderebilirsiniz. Bölgesel zayıflamanın tadını çıkarırken, bölgesel incelmeyi bu krem ile yapabilirsiniz. Hollanda patentine sahip Nuslank Extra jel bölgesel incelmede ve bölgesel zayıflama da etkili bir ürün olarak gözüküyor. Kullanımdan itibaren gözle görülür bir şekilde kalıcı etkilerini vücudunuzda görebilirsiniz.  X-tra gel incelme jeliyle birlikte bedeninizi bir an önce forma sokabilirsiniz.

Extra Jel Zayıflatıcı Krem

Extra jel – xtra gel içeriği; Gurana, buğday proteini, ardıç, biberiye, ıtır, greyfurt, portakal ve deniz yosunu ile birleşerek, özel formülü sayesinde tamamen beden incelme odaklı bir incelme ürünüdür.

Extra jel ile birlikte incelme ve sıkılaştırıcı özelliği etkisi gösterecek, incelmenin tadını çıkaracaksınız. İçeriğindeki özel formülleri sayesinde sıkı olmayan ve kalınlaşmış olan bölgelerinizdeki derinin bir alt sınıfına geçerek tüm yağ oluşmuş bölgelerinizdeki yağları parçalayarak erimesini, dağılmasını sağlar. Bu işlemi yaparken aynı zamanda cildin sıkılaşmasını sağlayarak, sarkmaları önler.

Cildinize güzel bir görünüm verir. Kan dolaşımını hızlandırarak derinizin daha fazla nefes almasını sağlar. Hızlanan kan dolaşımları sayesinde e vitaminleri ile cilt dokusu etkileyici bir görünüm alır. Selülit giderici olarak da kullanılan bu jeli, selüliti olan herkese ayyu.net ekibi olarak tavsiye ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kilo Verme Egzersizleri başlıklı makalemizde evde kilo verme egzersizi, Evde kilo verme egzersizleri ve evde kilo verme egzersizleri erkek hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla