Erkek bebek için uygulanması gereken bir takım bitkisel formülleri ve çözümleri, anne adaylarımıza öneriyoruz. Erkek bebek ve kız bebek dünyaya getirmek isteyen, anneler genel olarak eşlerinin erkek bebek isteğine karşı bir çözüm bulmak, isterler. Erkek bebek için beslenme programı ve çeşitli diyet yöntemlerini uygulamanız bir yana, “erkek bebek için bitkisel kür” de kullanmalısınız.

Erkek Bebek için Bitkisel Kür

Erkek bebek için çakşır otunun suyunu ve keçiboynuzunun kürünü öneriyoruz. Erkek bebek için hangi günler ilişkiye girilmeli konusuna ise, günlerin bir önemi yoktur, diyoruz. Erkek bebek için yapılması gerekenler sadece, biraz şans ve uygulamanız gereken kürlerdir. Erkek bebek için yumurtlatma dönemi yoktur.

Çakşır otunu Hatay’da bulabilirsiniz. Yetiştiği bölge Güney Doğu Anadolu bölgesi olmakla birlikte afrodizyak etkisinde bir ottur. Erkeklerin sperm sayılarını arttırarak, maksimum seviyeye getirir. Çeşitli aktarlardan çakşır otunu temin ederek, bir bardak klorsuz suda bir tutam çakşır otunu kaynatarak, süzünüz ve erkek bebek doğuracak kişiye ve eşine günde sabah ve akşam olmak üzere bir su bardağı içiriniz.

 

Bir önceki yazımız olan En iyi Şifalı Bitki Çayları başlıklı makalemizde en şifalı bitki çayları, şifalı bitki çayları ve şifalı bitki çayları ve faydaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla