Duvar Kağıdı Modelleri, evinin duvar kâğıtlarını değiştirmek isteyenler, yeni bir eve taşınanlar, evlenecek olan çiftler, evin duvar kâğıtlarının renklerimizden ve desenlerinden sıkıldım diyenlere sizin için bu yıllın yeni duvar kâğıtları modellerini ve en çok tercih edilen desen ve renklerini araştırdık ve beğeninize sunduk duvar kâğıtları almadan önce birkaç önemli noktaya dikkat edin.

Alacağınız duvar kâğıdı duvara zarar vermeyen duvara çabuk yapışan ve duvardan sökerken duvara zarar vermeyen özellikte olsun, alacağınız duvar kâğıdı yüzeyinin temizlenebilme özelliğine dikkat edin ve evin eşyalarıyla uyumlu renk ve desenleri seçmeye çalışın.
Tuğla desenli duvar kâğıdı özellikle salonlar için tercih edilen farklı renk tonu mevcuttur şömineli bir salonunuz varsa tuğla desenli duvar kâğıdı tercih edin.

  1. Altın ve gümüş karışımlı duvar kâğıt modelli bu model geçen senin modelli çok sevildi model oldukça tercih edilen bir model mobilya ve evdeki eşyalarla uyum sağlandığında harika bir ev dekorasyonu ortaya çıkacaktır.
  2. Büyük çiçek desenli duvar kâğıtları dört mevsim bahar havası katacak büyük desenli çiçekler bu yıl oldukça moda olmuştur. Her rengi mevcut olan bu modelin en çok tercih edilen renkleri, mor- beyaz, krem siyah, siyah-beyaz, gümüş- altın rengi
  3. Altın Renkli Gül deseni, altın rengin tonları ev dekorasyonlarında bu yıl oldukça kullanım alanı geniş bulmuştur ve duvar kâğıtlarında ve desenlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.
  4. Ahşap görünümlü duvar kâğıtları tercih edilen bir modeldir.
  5. Üç boyutlu duvar kâğıtları farklı model ve renkleri ile tercih edilen bir modeldir
  6. Taş desenli duvar kâğıdı bu model oldukça çok tutulmuştur en çok tercih edilen modeldir.
  7. Baskılı duvar kâğıtları daha çok gençlerin odaları için tercih ettikleri bir modeldir.
  8. Manzaralı duvar kâğıtları, İstanbul manzaralı, Paris manzaralı, vosvos manzaralı, uzay manzaralı, deniz ve sahil manzaralı, Gökkuşağı manzaralı gibi birçok manzarayı duvar kâğıtlarından kullanılmıştır.
Duvar Kağıdı Modelleri
Duvar Kağıdı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Ayna Modelleri başlıklı makalemizde Ayna, Dekorasyon ve dekoratif hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla