Bugün 65 ülkeye ihracat gerçekleştiren, yurt içi ve yurt dışındaki seçkin noktalarda bulunan 200’ün üzerindeki mağazasıyla Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer alan Doğtaş, tüketicinin beğenisini kazanmış ve bu beğeniyi aldığı ödüllerle tescillemiş bir şirkettir. Doğtaş’ın koltuk takımlarını sizin için inceledik ve en beğendiklerimizi, sizin de tarzınıza uyabileceğini düşündüğümüz modelleri sizlerle paylaşmak istedik.

Doğtaş Koltuk Takımları

İSMOB 2014 Tasarım Ödülü alan Private model koltuk takımı stoklarla sınırlıdır. Son derece modern bir tasarıma sahip olan bu ürün; üçlü, ikili ve tekli modülden oluşmaktadır. Mobilyanızı yerleştireceğiniz alan darsa daha minimal ölçülerdeki bir tasarıma ihtiyaç duyarsınız. Tasarımcılar bunu düşünerek Havana koltuk takımı modelini üretmişler. Şıklığı ve konforu bir araya getiren bu ürün uzun ömürlüdür.

Idea koltuk takımı ise konforuna düşkün olanların bayılacağı bir ürün. Yumuşaklığıyla kadifeyi kıskandıran eşsiz bir kumaş dokusuna sahip olan bu model Doğtaş’ın “Trend Collection” tasarımıdır. Bu takım berjer, üçlü ve ikili koltuktan oluşmaktadır. Doğtaş’ın özgün tasarıma sahip koltuk takımlarından biri de Pearl.

Beşli, üçlü, ikili koltuk ve puftan oluşan bu takım canlı ve parlak kumaş yapısına sahiptir. Doğtaş’ın “Exclusive Design” tasarımı olan Enzio koltuk takımı tay tüyü kumaşıyla konforun ve şıklığın arttırıldığı elegan bir tasarım. Özel tay tüyü kumaş sayesinde temizlik de kolaylaştırılmış. Eğer, evinize bir koltuk takımı almayı düşünüyorsanız bir Doğtaş mağazasına girmeden karar vermeyin.

Doğtaş Koltuk Takımları
Doğtaş Koltuk Takımları

Bir önceki yazımız olan Alfemo Köşe Takımları başlıklı makalemizde alfemo köşe takımları fiyatları ve Köşe Takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla