Diyet gözlüğü, büyüteç diyeti, gözlük diyet, büyüteç diyet, gözlük ile zayıflama mümkün müdür? Günümüz teknolojisiyle artık olmaz, dedikleriniz olabiliyor. Tokyo’da yapılan bir araştırmada zayıf ve iradeli olan diyet meraklısı kişilerden bir topluluk oluşturularak, bir gözlük icat edildi.

Bu gözlüğün diğer gözlüklerden üretilirken bir farkı vardı. Tamamen zayıflama ve diyet odaklı bu gözlük, göze takıldığı andan itibaren yiyeceklerin görüntülerini büyüterek beyine az yedirme fonksiyonunu sağlıyor. Böylece kişi, yemeğini her zamankinden daha az yiyerek, rejim yapmış oluyor.

Deneye katılan kişilerin üzerinde yapılan test sonucunda her zaman yediklerine oranla % 15 daha az yediler ve zayıflamak için yardımcı olduğuna inandılar. Çok yakında, piyasaya çıkacak olan bu gözlüğü, diyet yapmak isteyen fakat boğazına düşkün olanlar için öneriyoruz. Sağlıklı günler.

 

Bir önceki yazımız olan Biyolojik Zayıflama Bantları Nedir? başlıklı makalemizde biyolojik zayıflama bandı, biyolojik zayıflama bandı kullananlar ve biyolojik zayıflama bantları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla