Daha Genç Görünmek İçin Ne Yapmalı

Nasıl Daha Genç Görünebilirim?

İlerleyen yaş ile beraber genç görünmek daha da önemli bir hale gelmektedir. Sizde daha genç görünmenin yolları için araştırma yapıyorsanız tek yapmanız gereken yazımızı okumak. Saçınızda yapacağınız bir kaç küçük dokunuş ve gardırobunuzu birazcık yenilemeniz sizi en az birkaç yaş genç gösterecektir. Bu minik dokunuşları doğru makyaj teknikleri ile destekler ve iddialı olmaktan kaçınmazsanız kimse olduğunuz yaşa bile inanmayacaktır.

 

Daha Genç Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli?

Daha genç görünmek istiyorsanız tercih etmeniz gereken giyim türü kesinlikle spor giyim olmalıdır. Spor giyim çok daha genç görünmenizi sağlarken aynı zamanda günlük hayatta da kendinizi çok daha rahat hissetmenize yardımcı olacaktır. Spor giyinmek için kot kumaşı tercih edebileceğiniz gibi dar bir kumaş pantolonun üzerine giyeceğiniz dar body ve deri cekette sizi olduğunuz yaştan daha genç gösterecektir. Ancak burada yaşınızın çok altında giyinmemeye özen göstermeli ve yaş ilerledikçe seçilen kıyafetlere daha özen gösterilmelidir.

Daha Genç Görünmek İçin Saç Modelleri

Saç modelleri yaş için çok büyük öneme sahiptir. Belirli saç renklerinin ve saç modellerinin daha olgun göstermesi gibi yine bazı saç renkleri ve modelleri de olduğunuzdan daha genç görünmenizi sağlayacaktır. Özellikle kısa ve spor saç modelleri gençliğin anahtarı olarak kabul edilirken kesinlikle uzak durulması gereken saç modeli ise röfleli saçlardır. Çünkü röfle kesinlikle yapılan kişiyi olduğu yaştan en az bir kaç yaş daha olgun göstermektedir.

Yanıtla