Boy uzatmak için bitkisel formül, boy uzatmaya iyi gelen şifalı bitkiler, boy uzatmak için bitkisel çay, boy uzatma kürü, uzman doktorların şifalı bitkiler üzerindeki yaptıkları araştırmalara göre boy uzatmak için bazı bitkisel öneriler var.

Ayyu.net ekibi olarak bunları araştırdık ve boyu kısa olan ve uzatmak isteyen kişiler için paylaşıyoruz. Hurma ağacının kökünü aktardan alınız geceden suya koyunuz. Bu suyu sabah erkenden aç karnına bir bardak için. 6 ay boyunca her gün içmeye özen gösterin. Sonuca hayret edeceksiniz. Ayrıca boy uzatmak için kalsiyum ve magnezyum yönünden zengin olan portakal, ananas gibi çilek gibi meyveleri yemeyi ihmal etmemelisiniz.

Günde en az 8-9 saat uyumalı ve uykusuz kalmamalısınız. Yukarıdaki bitkisel önerimizi sabırla ve özenle uygularsanız, boyunuzun uzadığını fark edeceksiniz. Sağlıklı günler, diliyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Bonsai Bitkisi başlıklı makalemizde bonsai bitkisi, bonsai bitkisi nedir ve bonsai bitkisi uyuşturucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla