Böbrek kuvvetlendirici, böbrek kuvvetlendirici şifalı bitkiler, böbrek kuvvetlendirici için bitkisel çözüm ile birlikte böbreklerinizi daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Hiç durmadan çalışan organlarımızdan bir tanesi olan böbreklerin birçok yiyecek artığını idrar ile birlikte dışarı atmak için, görevlendirilen bu organın zaman, zaman dinlendirilmesi ve kuvvetlendirilmesi gereklidir.

Böbreklerinizi kuvvetlendirmek için uzman doktorların bitkisel önerilerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Profesör Doktor Ahmet Maranki, İbrahim Saraçoğlu gibi bilim insanları yaptıkları araştırmalar sonucu şifalı bitkilerin hangi hastalıklara karşı iyi geldiklerini açıklamaya devam ediyorlar.

Böbrek Kuvvetlendirici Şifalı Bitkiler

Böbreklerinizi kuvvetlendirmek için, uygulamanız gereken bitkisel çözümler şu şekildedir. Bir tutam elma kabuğunu bir tutam ıhlamur ve yarım adet limonu iki bardak klorsuz suda 10 dakika süre ile kaynatınız. Daha sonra yemeklerden önce bir çay bardağı olmak üzere içebilirsiniz, şeker kullanmıyoruz bal ile tatlandırabiliriz.

Bir diğer bitkisel formülümüz ise kaynamakta olan iki litre klorsuz suyun içerisine 50 gram oğul otu, 40 gram karabaş otu atarak kaynatıyoruz. Kaynatma süresi tahminen 4-5 dakika arasındadır. Daha sonra bu bitkisel formülü bal ile tatlandırarak yemeklerden önce bir çay bardağı kürü olarak tüketebilirsiniz. Sağlıklı günler, diliyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Boy Uzatmak için Bitkisel Çay başlıklı makalemizde boy uzatma kürü, boy uzatmak için bitkisel çay ve Boy uzatmak için bitkisel formül hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla