Bioxcin şampuan bilindiği üzere saç dökülmelerini önleyen bir ürün olarak insanlara tanıtıldı. Peki, bu Bioxcin şampuan gerçekten işe yarıyor mu? Saç dökülmesini önlüyor mu? Yoksa Bioxcin şampuan zararlı mı? Sizler için araştırdık.

Bioxcin şampuan kullananların yarısı üründen oldukça memnun diğer yarısı ise üründe şikâyetçi, özellikle şikâyet olan kesim saç dökülmelerinin daha fazla artığı ve kepek oluşumunun artığında söylemekte ancak bu tür ürünlerde şöyle bir şey vardır. Kepeklerin kökten kazır, temizler ve saçlara vitamin aşılar. Kökteki kepekleri sürekli aşındırdığı için buda kepeği artırın aslında artırması iyidir. Çünkü kökteki kepekleri temizlemektedir.

Bioxcin Şampuan Kullananların Yorumları

Bioxcin şampuanının işe yaradığını söyleyen kullanıcı yorumları da şu şekilde;

– Saçlarım inanılmaz derecede güçlendi.
– Bioxcin’den çok memnunum 3 aydır kullanıyorum ve yeni saç oluşumları sürekli artmakta.
– Saç tellerimin artık güçlendiğini hissediyorum.

Bioxcin şampuan almayı düşünenlerin umarım akıllarındaki soru işaretlerini yok etmişizdir. Sizlerde Bioxcin şampuan hakkında yorumlarınızı aşağıdaki yorum alanından gönderebilir ve kullanmaya başlayacak olan kullanıcılara yol gösterebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Saç Dökülmesine Karşı Doğal Çözümler başlıklı makalemizde saç dökülmesi için bitkisel formüller, saç dökülmesine karşı bitkisel öneriler ve saç dökülmesine karşı doğal çözümler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla