Bağırsak parazitleri için papatya kürü, bağırsaklarında parazit sorunu yaşayanlar ve kıl kurdu sorunu yaşayanlar için sevgili Ahmet maranki hocamız geçtiğimiz yıllarda seda sayanın programında bağırsak parazitleri tedavisi için çok konuşulacak doğal tedavi yöntemlerinden bahsetti.

Doktor Ahmet maranki kıl kurdu tedavisi ve bağırsak parazitleri tedavisi için Papatya kürü ve havuç – sarımsak kürlerinin bu hastalıkların ve sorunların tedavisinde çok büyük rol oynadığını ve en etkili doğal tedavisi yöntemlerinden olduğunu bahsetti. Bu doğal tedavi yöntemlerini aşağıda tarifleri ve hazırlanışlarıyla birlikte sizler için listeledik.

Bağırsak parazitleri için papatya kürü

Malzemeler;

– 1 tatlı kaşığı papatya
– 1 bardak kadar kaynamış su
– 3 diş sarımsak lütfen soyulmamış olsun

Bağırsak parazitleri tedavisi için papatya kürü hazırlanışı:

Kaynamış suyun içine 1  tatlı kaşığı Papatya’yı atın 5  dakika kadar bekleyin daha sonra 3 diş sarımsağı karışımın içerisine atın ve 15 dakika kadar demlensin. Daha sonra sabah ve akşam yemekten önce hazırlandığınız karışımı için bu işlemi 3 gün üst üste yapın ve muhakkak yaptığınız karışımın taze olmasına özen gösterin.

Bağırsak parazitleri için Havuç ve Sarımsak kürü

Malzemeler;

– 250 gr kadar havuç
– 5-6 diş sarımsak
– 1 tatlı kaşığı zeytinyağı

Bağırsak parazitleri tedavisi için havuç sarımsak kürü hazırlanışı:

Sabah kalktığınızda sarımsak ve havuçları meyve sıkacağınız da sıkın ve suyunu elde edin. İçerisine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ilave edin ve tam bir hafta boyunca sabah aç karnına içiniz.

Bağırsak parazitleri ve kıl kurdu sorunu yaşayanlara Allah acil şifalar versin yukarıda vermiş olduğumuz doğal tedavi yöntemleri Ahmet maranki tarafından önerilmiştir ve birçok hasta tarafından olumlu şekilde geri dönüş alınmıştır. Umarım sizlerde bu formüller iyi gelir. Tekrar geçmiş olsun.

 

Bir önceki yazımız olan Yatağını Islatanlara Bitkisel Çözüm başlıklı makalemizde altını ıslatanlar için bitkisel çözümler, idrar tutamama bitkisel tedavisi ve idrar tutamama bitkisel tedavisi ibrahim saraçoğlu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla