Alfemo Köşe Takımları, Sektöründe trendleri belirleyen etkin bir marka olmak isteyen Alfemo, 1997 yılından beri hizmet vermektedir. Vazgeçilmez ilkesi “tüketici memnuniyeti” olan Alfemo’nun köşe takımı modellerini sizler için inceledik. Mobilya seçiminde çoğu kişi beyazı tercih etmez. Yeni evlenecek genç bayanlar görüntüsünden dolayı beyaz isteseler de bazen annelerin söyledikleri karşısında bu isteklerinden vazgeçebilirler.

Evet, beyaz koltuk takımlarını temizlemek zordur, üzerine bir meyve suyu dökülse temizlemek büyük uğraş gerektirir. Ama genellikle yeni evlenecek çiftler görünüşü uğruna bunları göze alabiliyor. Haksız da sayılmazlar. Alfemo’nun Alaçatı modeli adına layık bir şekilde evinizde Alaçatı havası estirecek.

Nano teknoloji sayesinde leke tutmayan, kolayca temizlenen ve anti bakteriyel tekstil yüzeyli saklama alanına sahip olan bu takım; rahatlığı ve çökmeye karşı dayanıklılığı bir araya getiren uzun ömürlü yüksek dansite sünger ve Highline System teknolojisi kullanılarak üretilmiştir.

İngiliz Country tarzından hoşlananların görmesi gereken bir model. Lincoln isimli modelle evinize lüks bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ayrıca isteğe bağlı olarak seçebileceğiniz motorlu dinlenme mekanizması sayesinde rahatça film izleyebilirsiniz. Özel döner mekanizması sayesinde iki kişilik yatak olma özelliği gösteren City modeli de oldukça kullanışlı.

Beleza isimli modelde kendini koltuğa atmak isteyenlerin beğeneceği cinsten bir model. Oval hatlarıyla sahibine ergonomik rahatlık sunan bu model, duvara sıfır mekanizma ile her iki tarafı da yatak olabilen özel bir tasarım.

Alfemo Köşe Takımları
Alfemo Köşe Takımları

Bir önceki yazımız olan Küçük Tuvaletler için Dekorasyon Önerileri başlıklı makalemizde kucuk tuvalet dekorasyon, küçük tuvalet dekorasyon örnekleri ve küçük tuvalet dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla