4 Hafta içerisinde Karnınızı Düzleştirin, Kadınlar artık şişkinlik hissi veren karın problemlerinden kurtulabilirsiniz. Sadece 4 haftalık bir program dâhilinde istediğiniz düz bir karına ve estetik bir duruşa kavuşabilirsiniz.

4 Hafta içerisinde Karnınızı Düzleştirin

Bir hafta içerisinde sadece 3 günlük bir uygulama dâhilinde düz karına sahip olmak sizin elinizde. Öncelikle dizlerinizi kırın ve karnınıza kadar çekin. Bunu yanında bacaklarınızı dış konuma doğru yönlendirin. Ayak parmaklarınızı ileriye baktığı anda topuklarınızı birleştirin. Bacaklarınızı, omuzlarınızı ve kollarınızı yerden yükseğe doğru kaldırın. Ardından bacaklarınızı yavaş yavaş uzatın ve kollarınızı yukarı doğru uzandığı anda bacaklarınızı ileri bir konuma doğru pompalama şeklinde uzatmaya başlayın. 5 kez saydıktan sonra nefes alın ve aynı hareketi tekrar uygulayın.

Ayrıca yavaşça bacaklarınızı esneterek de karnınızı düzleştirmek mümkün. Bunun içinse öncelikle sırtüstü uzanın. Ardından bacaklarınızı biraz yukarı ve ileri bir konuma gelecek şekilde uzatmaya başlayın. Bu sırada yerden omuz ve baş bölgelerinizi kaldırmayı ihmal etmeyin. Diğer yandan unutmamanız gerekense bacaklarınızı uzatmaya başladığınız anda sağa ve sol ayak bağlantısının kopmamasını sağlamak olacaktır. Bacaklarınızı uzatmanızın ardından tekrar geriye doğru çekmeye başlayın ve dizlerinizin kalça hizasına gelene kadar yukarı çekilmesini sağlayın.

Ayrıca dizlerinizi çektiğiniz bu anda sağ bacağınız hafif bir şekilde sola eğim alsın ve bu şekilde dursun. Ve sıra yine bacakları uzatmaya geldi. Yavaşça bacaklarınızı tekrar ittiğinizde ise iki bacağınızı tekrar yan yana getirmeyi unutmayın. Yapılan tüm işlemleri aynı şekilde sol bacağınız için de uygulayın. Ayrıca bu işlemi her iki bacağa da en az sekiz kez uygulayın ve bu uygulama esnasında yavaş hareketlerde bulunmaya özen gösterin. Bu sayede kaslarınızı iyice yormuş ve kaslarınıza dinlenmek nedir unutturacaksınız.

Yukarıda saydığımız işlemleri bir hafta içerisinde en az 3 gün uygulayın ve bir ay sonunda karnınızda ortaya çıkacak belirtilere yakından tanık olun. Karşılaştığınız görüntü ile sizde şaşkına dönecek ve bundan böyle şişkin bir karın sorunu ile karşı karşıya kalmayacaksınız.

 

Bir önceki yazımız olan Göbek Eriten Diyet Listesi başlıklı makalemizde bir haftada göbek eriten diyet listesi, göbek eriten diyet listesi ve göbek eriten diyet listesi ibrahim saraçoğlu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla